Επιμέλεια: Τηλέμαχος Αρναούτογλου
Η Εφορευτική Επιτροπή ανακηρύσσει υποψηφίους για τις εκλογές της 31ης Μαΐου 2018, οι οποίες θα διεξαχθούν στα γραφεία της
Ένωσης Συντακτών Ημερησίων Εφημερίδων Μακεδονίας-Θράκης (Στρ. Καλλάρη 5), από τις 9 π.μ. έως τις 5 μ.μ., τους εξής:
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Α. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ
Ανανιάδου Άννα του Χρήστου |
Β. Συνδυασμός «ΑΣΥΝΤΑΧΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΑΓΩΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1. |
Αμοιρίδου Αναστασία του Γεωργίου |
|
2. |
Γκίρμπας Ιωάννης του Πέτρου |
|
3. |
Κάσαρης Παναγιώτης του Νικολάου |
|
4. |
Κεκελιάδης Κωνσταντίνος του Δανιήλ |
|
5. |
Μακρής Δημήτριος του Νικολάου |
|
6. |
Μανδατζής Παναγιώτης του Μιχαήλ |
|
7. |
Μεϊντάνη Μαρίνα του Γεωργίου |
|
8. |
Μπίκας Χαράλαμπος του Σπυρίδωνος |
|
9. |
Νικητόπουλος Στυλιανός του Νικήτα |
|
10. |
Πάγκαλος Βασίλειος του Αθανασίου |
|
11. |
Παπαδράγκα Ευαγγελία του Δημητρίου |
|
12. |
Σπυριδωνίδης Ευάγγελος του Γεωργίου |
|
13. |
Τσαπανίδου Ευαγγελία του Γεωργίου |
|
14. |
Τσιχλάκης Δημήτριος του Αντωνίου |
|
15. |
Τσολακίδης Γεώργιος του Ηλία |
|
16. |
Φωτόπουλος Νικόλαος του Παύλου |
|
17. |
Χαραλαμπίδης Παναγιώτης του Χρήστου |
Γ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ - ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»
1. |
Αμπατζή Μαρία του Αθανασίου |
|
2. |
Βοϊτσίδης Ιωάννης του Αναστασίου |
|
3. |
Γιαννίκη Αικατερίνη του Παναγιώτη |
|
4. |
Δαδαλιάρας Ευγένιος του Κωνσταντίνου |
|
5. |
Καρράς Νικόλαος του Χρήστου |
|
6. |
Κοντογιαννίδης Ρωμανός του Τριανταφύλλου |
|
7. |
Κοντογουλίδης Βασίλειος του Ηλία |
|
8. |
Κουβεντίδης Γεώργιος του Σωκράτη |
|
9. |
Μοσχούλας Άγγελος του Χρήστου |
|
10. |
Νεστορίδης Παναγιώτης του Θεοδώρου |
|
11. |
Πασχάλης Παύλος του Γεωργίου |
|
12. |
Πλακίδας Ελευθέριος του Ευσταθίου |
|
13. |
Προκοπίδου Σοφία του Ιωάννη |
|
14. |
Ρέτζιος Αναστάσιος του Χρήστου |
|
15. |
Σακισλόγλου Ιάκωβος του Ευστρατίου |
|
16. |
Σιδηρόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου |
|
17. |
Σπιτσέρης Νικόλαος του Δημητρίου |
|
18. |
Τουτσίδης Κωνσταντίνος του Ηλία |
|
19. |
Τσαρούχα Ειρήνη του Νικολάου |
|
20. |
Τσότσου Βασιλική του Αλέξανδρου |
|
21. |
Χατζηεμμανουήλ Μαρία-Μάρνη του Δημητρίου |
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
A. Συνδυασμός «ΑΣΥΝΤΑΧΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΑΓΩΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1. |
Ανδρικοπούλου Ελένη του Παναγιώτη |
|
2. |
Χάτσιος Γεώργιος του Κωνσταντίνου |
B. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ – ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»
1. |
Μουτσάκης Χρήστος του Νικολάου |
|
2. |
Μπαχτσεβάνη Αθανασία του Ιωάννη |
|
3. |
Ρεπανάς Αντώνιος του Σταύρου |
ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. |
Βικόπουλος Αθανάσιος του Νικολάου |
|
2. |
Καραούλη Μαρία του Γεωργίου |
|
3. |
Κεσίδου Ελένη του Κωνσταντίνου |
|
4. |
Οικονόμου Νικόλαος του Γεωργίου |
|
5. |
Χατζηπαντελής Θεόδωρος του Συναχέρη |
ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. |
Λιάμης Λεωνίδας του Σπυρίδωνα |
|
2. |
Μαυραγάνης Ξενοφών του Ευστρατίου |
|
3. |
Μπαλογιάννη Φωτεινή του Χρήστου |
|
4. |
Παπαφωτίου Αριάδνη του Βασιλείου |
ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ
1. |
Ασλανίδης Νικόλαος του Γεωργίου |
|
2. |
Βολωνάκης Νικόλαος του Γεωργίου |
|
3. |
Δημαράς Νικόλαος του Θεοδώρου |
|
4. |
Θεολογίδης Σωτήριος του Κλεάρχου |
|
5. |
Κολοκοτρώνης Άγγελος του Χρήστου |
|
6. |
Νεράντζης Παύλος του Παναγιώτη |
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
1. |
Βάσσος Άγγελος του Νικολάου |
|
2. |
Βολωνάκης Νικόλαος του Γεωργίου |
|
3. |
Κωνσταντινίδου Μαγδαληνή του Βασιλείου |
|
4. |
Πλακίδας Ελευθέριος του Ευσταθίου |
|
5. |
Ρέτζιος Αναστάσιος του Χρήστου |
|
6. |
Σακισλόγλου Ιάκωβος του Ευστρατίου |
|
7. |
Τουτσίδης Κωνσταντίνος του Ηλία |
|
8. |
Τριανταφύλλου Αλέξανδρος του Αστερίου |
|
9. |
Χατζηεμμανουήλ Μαρία-Μάρνη του Δημητρίου |
Επιμέλεια: Τηλέμαχος Αρναούτογλου